Archiwum dnia: 29 maja 2013

Rusza Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości

W związku z powstaniem w PWSZ w Tarnowie oddziału Akademickiego Inkubatora Przedsiębiorczości, Biuro Karier i Projektów, Zakład Ekonomii oraz Studenckie Koło Naukowe „Manager” zapraszają wszystkich zainteresowanych na krótkie spotkanie promocyjno – informacyjne dotyczące działalności AIP.

AIP to największa w Europie siec inkubatorów wspierających początkujących przedsiębiorców. To 40 miejsc w całej Polsce zlokalizowanych przy największych uczelniach, gdzie można najszybciej, najtaniej i najmniej ryzykownie zacząć prowadzić własny biznes.

Chcesz wiedzieć…

• jakie przywileje czekają na Ciebie po przystąpieniu do AIP?
  • jak AIP pomaga w rozwoju biznesu?
  • dlaczego założenie firmy w AIP trwa tylko 1h?
  • dlaczego prowadząc firmę w AIP możesz, ale nie musisz odprowadzać składek ZUS ?

Przyjdź na spotkanie !!!!

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Tarnowie – budynek C, sala C06
5 czerwca 2013r. godz. 12.45

Chętnych do wzięcia udziału zapraszamy do rejestracji elektronicznej.

Całe spotkanie jest częścią większego wydarzenia pn. Małopolski Festiwal Innowacji 2013