Archiwum dnia: 4 października 2013

GUESSS – Międzynarodowe Badanie Przedsiębiorczości

Szanowni Studenci!

Od 3 października do 30 listopada br. w naszej uczelni prowadzone jest międzynarodowe badanie przedsiębiorczości studentów – GUESSS (Global University Entrepreneurial Spirit Students’Survey).

Badanie to realizowane jest co dwa lata. W poprzedniej edycji badania wzięło udział 93 000 studentów z 26 krajów. W tym roku Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Tarnowie dołączyła do grona uczelni biorących udział w projekcie. Zwracamy się zatem do Was – Drodzy Studenci – z prośbą o poświęcenie 10 minut i uzupełnienie ankiety on-line. (Aby przejść do badania kliknij w baner.)

ibr_3
Dane zebrane podczas realizacji badania będą punktem wyjścia do późniejszych analiz i publikacji oraz do międzynarodowego raportu, który zostanie opublikowany na stronie internetowej www.guessurvey.org

Wśród studentów, którzy wezmą udział w projekcie rozlosowane zostaną atrakcyjne nagrody.

Biuro Karier i Projektów PWSZ w Tarnowie – koordynator akademicki projektu GUESSS