Archiwum dnia: 9 listopada 2013

Warsztaty przedsiębiorczości – Chłopska Szkoła Biznesu

W imieniu Politechniki Krakowskiej, serdecznie zapraszamy na bezpłatne warsztaty przedsiębiorczości – „Chłopska szkoła biznesu”, które odbędą się 22 listopada 2013 w budynku Politechniki Krakowskiej pn. „Areszt”.

Chłopska Szkoła Biznesu to symulacyjna gra ekonomiczna przeznaczona dla dużej grupy uczestników. Gra symuluje podstawowe mechanizmy rynkowe (podaż, popyt, konkurencja i współpraca). Uczestnicy wchodzą w role przedsiębiorczych rzemieślników (piekarzy, tkaczy, kowali) zajmujących się produkcją (chlebów, płócien, bryk) oraz organizacją wypraw handlowych do miast umieszczonych na planszy – mapie Europy. Gracze nie siedzą przy planszy, lecz chodzą swobodnie po sali kontaktując się z innymi rzemieślnikami.Uczestnicy rozgrywki mogą nauczyć się podczas gry podejmowania własnych inicjatyw, planowania działań, konkurowania i współpracy z innymi, negocjacji handlowych, szacowania kosztów, przychodów i zysków.

Szczegółowe informacje oraz rejestracja na szkolenie są dostępne na stronie: