Archiwum dnia: 19 marca 2015

Kolejna odsłona akcji ZAKRĘĆ SIĘ NA BIZNES z AIP

Zapraszamy na drugie spotkanie z cyklu ZAKRĘĆ SIĘ NA BIZNES z AIP.
Już 26 marca na PWSZ będziecie mogli poznać kolejnych młodych przedsiębiorców, którzy działają w Akademickich Inkubatorach Przedsiębiorczości. Tym razem udowodnimy, że pasja to świetny materiał na firmę i żaden pomysł nie powinien leżeć na dnie szuflady.

aip_plak

Runspiration – to firma założona przez biegaczy dla biegaczy. Promuje zdrowy i aktywny styl życia wykonując niepowtarzalne koszulki biegowe. Oferuje pełną gamę odzieży biegowej w różnych kolorach i krojach. Założycielem Runspiration jest Kamil Wojnicki z Sufczyna, którego możecie pamiętać z filmiku promocyjnego AIP Tarnów 😉

Nie zabraknie też małej motywacji do działania od Sebastiana Kolisza, Partnera Zarządzającego Siecią Akademickich Inkubatorów Przedsiębiorczości i promotora działań przedsiębiorczych.

Chcesz dowiedzieć się, dlaczego warto być sobie szefem, jak założyć firmę z AIP i z czym to się wiąże? Przyjdź 26 marca o 15:00 do sali 302 w budynku C w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Tarnowie.

Serdecznie zapraszamy! 🙂

kontakt do organizatora: 600 068 391