Archiwum dnia: 8 czerwca 2018

VII Konferencja Studenckich Kół Naukowych

Dnia 14.05.2018 r. została zorganizowana już VII Ogólnopolska Konferencja Studenckich Kół Naukowych pn. „Regionalne determinanty rozwoju małych i średnich przedsiębiorstw”. Organizatorami wydarzenia byli: Instytut Administracyjno-Ekonomiczny, Studenckie Koło Naukowe Manager oraz Koordynator ds. przedsiębiorczości akademickiej.

Celem Konferencji była wymiana poglądów, prezentacja doświadczeń oraz szerzenie wiedzy i wyników badań na temat rozwoju sektora małych i średnich przedsiębiorstw. Do konkursu referatów zostało zgłoszonych 11 prac studentów z Krakowa, Kwidzyna, Krosna oraz Tarnowa.

Komisja konkursowa zdecydowała o przyznaniu następujących nagród ufundowanych przez Tarnowski Klaster Przemysłowy S.A.:

I miejsce, 1500 zł brutto – Justyna Barczyk (UR w Krakowie) za referat pt. „Pozarolnicza działalność gospodarcza rolników – kanibalizm czy symbioza?”

II miejsce, 1000 zł brutto – Patryk Gajda (PWSZ w Tarnowie) za referat pt. „Czy społeczeństwo i instytucje publiczne są przyjazne innowacjom i przedsiębiorcom?”

III miejsce, 500 zł brutto – Joanna Szarek (UR w Krakowie) za referat „Poziom innowacyjności polskich przedsiębiorstw w latach 2004 -2016”