„Business Cafe” vol.6 – Rafał Dąbrowski

„Ból jest tymczasowy a chwała jest wieczna”
Marzysz o byciu swoim własnym szefem? Masz przedsiębiorcze ambicje ale nie wiesz czy da się połączyć biznes ze studiami? Chcesz odnieść wielki sukces ? Nie jesteś pewien czy jednocześnie da się: mieć biznes, rozwijać się i mieć masę wolnego czasu?

Jeżeli na przynajmniej jedno z tych pytań odpowiedziałeś/aś twierdząco to już 28 października o godzinie 18.30 będziesz miał okazję poznać osobę której się to udaje !
Zarejestruj się już dziś na stronie http://www.knpi.uek.krakow.pl/rejestracja.php  ponieważ liczba miejsc jest bardzo ograniczona !
Kto to będzie ?
Rafał Dąbrowski – przedsiębiorca, certyfikowany trener i szkoleniowiec intelektualnie.pl. Uczy szybkiego czytania oraz wydajnych technik uczenia się i zapamiętywania. Prowadzi szkolenia z zakresu wystąpień publicznych i skutecznej komunikacji. Blisko 4500 godzin pracy z różnorodnymi grupami i kursantami indywidualnymi.
Współzałożyciel, były Wiceprezes ds. Public Relations, Prezes klubu profesjonalnych mówców Toastmasters w Krakowie i obecnie członek Rady Europy organizacji Toastmasters International. Finalista Mistrzostw Polski w 4 kategoriach: Konkursie Przemówień, Konkursie Ewaluacji, Konkursie Mów Humorystycznych, Konkursie Mów Improwizowanych.
Absolwent ASBIRO – Alternatywnej Szkoły Biznesu i Rozwoju Osobistego. Prywatnie sportowiec i podróżnik. Współpracował z Urzędem Miasta Krakowa ucząc wydajnych technik uczenia się. Z jego usług korzystały również takie firmy i organizacje jak Empik, Art Capital, Neo Net drukarnia wielkoformatowa, Thulium, ludzie RMF FM oraz SF Business Centre Club. Na co dzień prowadzi zajęcia w gimnazjach, liceach, firmach oraz na uniwersytetach.

Miejsce: Klub Studencki ZaUEK, ul. Rakowicka 27(teren kampusu Uniwersytetu Ekonomicznego)
Data: 28 października 2013 (poniedziałek)
Plan:
– 18.30 rejestracja uczestników
– 18.45 część główna: rozmowa z gościem – Rafałem Dąbrowskim
– 19.30 panel dyskusyjny: pytania od publiczności
– 20.00 swobodny networkig (Prosimy o zabranie wizytówek, gdyż będzie to okazja do wymiany kontaktów – liczymy na kreatywność)
Rejestracja: TAK (http://www.knpi.uek.krakow.pl/rejestracja.php)
Ilość miejsc: 50
Wydarzenie jest w 100% darmowe!

Business Cafe