Mikołajki AIP Kraków – 5. grudnia 2013r.

AIP Kraków zaprasza na wyjątkowe mikołajkowe spotkanie ze start’upami z AIP. W tym roku mikołajowy StartUp Mixer odbędzie się 5. grudnia w Restauracji Vidok na ostatnim piętrze Domu Handlowego Jubilat. Będą piękne widoki, muzyka na żywo, ciekawe pomysły biznesowe, pyszne jedzenie, start’upowe prezenty, Anioł Biznesu i wiele innych atrakcji… 🙂

Na jedenastym, mikołajkowym AIP StartUp Mixerze swoje biznesy w konkursie na najlepszy start’up wieczoru zaprezentują trzy firmy AIP Kraków: Kraina Twórczości, Manufaktura Sportu oraz Warsztat Elektroniki. Ekspertem i gościem specjalnym spotkania będzie Richard Lucas – brytyjski przedsiębiorca i Anioł Biznesu.

Jak co roku także, podczas mikołajkowej imprezy AIP, na scenie będą miały okazje zaprezentować się wszystkie start’upy z AIP Kraków, które przyniosą fant, czyli własnoręcznie wykonaną rzecz, która reprezentuje ich biznes i zapełnią nimi worek św. Mikołaja, aby ten mógł rozdać je innym. Dla gości spotkania oznacza to nie tylko świetną zabawę ale przede wszystkich niepowtarzalną możliwość poznania kilkudziesięciu ciekawych osób i pomysłów biznesowych podczas jednej imprezy!

5. grudnia, godzina 18:00 – 20:30 (+ 1h networking)
Restauracja Vidok, al. Krasińskiego 1, najwyższe piętro DH Jubilat (www.restauracjavidok.pl)

mixer mikolajkowy

 

Spotkanie jest bezpłatne. Zapraszamy każdego, ktospiracji i kontaktów w biznesie lub po prostu chce miło i produktywnie spędzić czas.
Wystarczy dodać się do wydarzeniana Facebooku.

Po części oficjalnej zapraszamy na networking, dlatego zalecamy zabranie ok. 50 wizytówek. Zapewniamy gościom poczęstunek, muzykę na żywo oraz przepiękny widok na nocną panoramę Krakowa.

 

P